Archiwum
RSS
środa, 20 marca 2013

Jesteśmy małżeństwem, które lubi wspólnie celebrować smacznie jedzenie własnoręcznie przygotowane. Stworzyliśmy nasz blog, aby uporządkować zgromadzone na kartkach, czy w zeszytach przepisy i podzielić się nimi z potencjalnymi czytelnikami bloga.

Jako, że każde z nas gotuje, niekoniecznie razem stąd wzięła się nazwa naszego bloga „Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię”, często mamy różne punkty widzenia na to same danie, preferujemy inne przyprawy.

Od czerwca 2011 do czerwca 2012 nasz blog znajdował się na bloxie pod tym adresem, aktualnie od lipca 2012 roku nasz blog kulinarny„Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię” można znaleźć na własnej domenie http://straga.pl.

Uwielbiamy eksperymentować , poznawać nowe smaki i aromaty,  a jednocześnie nie stronimy od tradycyjnej polskiej kuchni. Dekorowanie potraw i ich fotografowanie sprawia nam dużą frajdę, dlatego staramy się rozwijać w tym kierunku, byliśmy już na kilku warsztatach fotograficznych dotyczących fotografii kulinarnej i stylizacji potraw.

Piotr jest facetem, który nie boi się kuchni. Uwielbia dobre jedzenie, ale i cały proces  przygotowania potrawy.

 Jeśli masz dla nas ciekawą propozycję współpracy to proszę pisz na adres p.jola1@wp.pl

 14:13, p.jola1.5
Link Dodaj komentarz »